Kilka słów o nas

Browarnicza Misja już niebawem rusza, najwyższa więc pora się przedstawić. Pozwolę sobie w dużym skrócie nas scharakteryzować.

Wszyscy mieszkamy w Poznaniu i to tutaj powstawać będą nasze pierwsze Warki. Generalnie poznaliśmy się w liceum, z małym wyjątkiem, ponieważ ja i Marek chodziliśmy do równoległych klas w podstawówce, ale wtedy jakoś się jeszcze nie kumplowaliśmy.
Przez całe liceum trzymaliśmy się razem, wszyscy byliśmy tępieni przez wychowawcę, łaziliśmy razem do knajp, na terasy na piwo. Każdy studiował coś innego, co nie przeszkodziło nam w rytualnym spotykaniu się. Cotygodniowym zwyczajem jest weekendowy wypad do miasta. Gdzie byśmy nie byli, czego byśmy nie robili i tak zazwyczaj kończymy w Dragonie. A teraz do rzeczy (w porządku alfabetycznym):

fotka CichegoCichy: Kończy właśnie Geologię. Nie bez powodu został więc wyznaczony do roli Naczelnego Geologa w naszym Browarze. To on będzie odpowiadał za jakość i skład mineralny wody - głównego, pod względem udziałowym, surowca do produkcji piwa. Pisze pracę magisterską o Molibdenie, może więc wykorzysta to do produkcji piwa Wink.
Cichy znany jest również szerszej publiczności ze swych publikacji na temat "Historii o Starym Browarniku". Opowieści, z których słynie, z pewnością pojawią się niebawem na naszym Blogu.
Nie bez powodu więc, Cichy został również Głównym Ideologiem Browaru. W głównej mierze to on będzie odpowiedzialny za zbudowanie mitycznej otoczki wokół naszego Piwa.

 

 

 

 

 

fota kingaKing: O sobie najtrudniej napisać. Jako, że na pomysł produkcji przez nas piwa wpadłem ja oraz że przeczytałem o tym mnóstwo literatury, będę odpowiedzialny za technologię produkcji oraz za sprawy techniczne, związane z funkcjonowaniem Browarnickiego Bloga. Kończę Informatykę na UAM'ie i zamiast pisać projekt zaliczeniowy, napisałem mechanizm tego bloga. W końcu w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Studia to w dużej mierze papier, a piwowarstwo to sztuka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fota MarkaMarek: Kilka dni temu (24.05) habilitował się z Astronomii na UAM'ie. Będzie więc Astrologiem Browaru. Dodatkowo znany jest ze swojej manii do próbowania każdego piwa z półki w sklepie oraz degustowania piwnych, regionalnych wynalazków, zwłaszcza podczas wyjazdów. To on stwierdził

- "może uwarzymy na początek tylko 10 litrów, a nie 20, bo nawet jak piwo będzie ochydne, to i tak trzeba będzie wypić".

Dlatego w naszym Browarze jest odpowiedzialny za SMAK PIWA i wszystkim co się z tym wiąże.

 

 

To by było tyle o nas. Zdrówko !

 

Browarnicy

 


- edytowane przez king 2007-05-31 23:11:30
2007-05-31 20:48:34 - kingkomentarze (1)

Komentarze
Skomentuj artykuł: 'Kilka słów o nas'

dodaj wpis
  • IvI
       Ślicznie, mamy są z Was na pewno dumne. Te zdjęcia są z przed 3 lat, a Wy wciąż wyglądacie tak samo. Oczywiście każde robione w cudnym Dragonie...Pozdrawiam:-)
    2008-04-14 20:47:20
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie, możesz otrzymywać newsletter. Wypełnij poniższe pole:

adres e-mail:

token przepisz token:
STATYSTYKI
  • Dane od: 2007-05-30

  • Odwiedzin: 145625
  • Odsłon: 591984
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: J.Kubiak