Genialny pomysł

Pewnego ciepłego, majowego wieczoru (18.05) siedzieliśmy, jak zwykle w weekend o 22, na Górze PrzemysłaMy na Górze Przemysła i dyskutowaliśmy o mało istotnych sprawach. Jesteśmy praktycznie na końcówce naszych studiów (Marek w następnym tygodniu ma bronić swoją pracę magisterską). Ile można wieść ten beztroski żywot? Siedząc tak, zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzeba nam czegoś więcej niż tylko krótkie przyjemności.
Piwo juz od jakiegoś czasu było jednym z tych napojów, które jak żaden inny potrafiły gasić pragnienie w upalny weekend. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, jakie to jest uczucie otworzyć w gronie przyjaciół, o 22:00 pierwsze lodowate piwko. Pierwszy łyk jest niepowtarzalny.

No i właśnie podczas picia pierwszego łyka, oświeciło mnie. Poczułem, że najwyższy czas zrobić coś pożytecznego dla ludzkości. Nie pochwaliłem się tą myślą ze znajomymi, żeby nie wyjść na głupka. Choć odpowiedź była na wyciągnięcie ręki, tego wieczoru jeszcze nie wiedziałem, w jaki dokładnie sposób mielibyśmy tego dokonać.

Następnego dnia obudziłem się z tym samym pytaniem. Uruchomiłem przeglądarkę, aby przeczytać co się dzieje na Świecie i od razu rzuciła mi się w oczy wiadomość, która wyjaśniła wszystko. Okazało się, że piwo ma zdrożeć!

Wtedy zrozumiałem, że czas wziąć sprawy w swoje ręce. Jakże inaczej i lepiej mielibyśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, jeśli nie pomagając ludzkości, tworząc własne PIWO?

W piwie sklepowym zawsze irytował mnie słaby smak, pasteryzacja oraz wszelkie ewentualne dodatki, które potocznie można nazwać chemią.
Brakuje na rynku piw wyrabianych tradycyjną metodą.
Zacząłem szukać, czytać oraz kompletować informacje i doszedłem do wniosku, że z naszym wrodzonym talentem, niecodziennymi pomyśłami oraz z piwnym doświadczeniem, wprost jesteśmy stworzeni do wyprodukowania naszego własnego ZŁOTEGO TRUNKU.

Browarnicki Blog będzie poświęcony temu pomysłowi. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie


- edytowane przez king 2007-05-31 15:05:30
2007-05-31 14:26:27 - kingkomentarze (0)

Komentarze
Skomentuj artykuł: 'Genialny pomysł'

dodaj wpis
NEWSLETTER
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie, możesz otrzymywać newsletter. Wypełnij poniższe pole:

adres e-mail:

token przepisz token:
STATYSTYKI
  • Dane od: 2007-05-30

  • Odwiedzin: 141750
  • Odsłon: 578911
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: J.Kubiak